آمدن آلمان رویترز بازداشت تروریسم مسافران

آمدن: آلمان رویترز بازداشت تروریسم مسافران فرودگاه هواپیما بازداشت شدن خبرگزاری رویترز هواپیمای ایرباس

گت بلاگز بازار خودرو تاثیر زیاد کردن قیمت فولاد بر بازار ماشین

رییس اتحادیه آهنگران و صنعتگران ماشین تاکید کرد که زیاد کردن قیمت صورت گرفته در بازار فولاد موجب شده است پرسشها بسیاری در عرصه تولید قطعات ماشین ایجاد شود.&nbsp

تاثیر زیاد کردن قیمت فولاد بر بازار ماشین

تاثیر زیاد کردن قیمت فولاد بر بازار خودرو

عبارات مهم : بازار

رییس اتحادیه آهنگران و صنعتگران ماشین تاکید کرد که زیاد کردن قیمت صورت گرفته در بازار فولاد موجب شده است پرسشها بسیاری در عرصه تولید قطعات ماشین ایجاد شود.

بلال امانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: به طور طبیعی صنعت رابطه مستقیمی با فولاد، ورق و آهن آلات دارد، بر همین اساس کوچک ترین عوض کردن قیمت در عرصه قیمت فلزات موجب خواهد شد که صنایع متعددی تحت تاثیر قرار گیرند.

تاثیر زیاد کردن قیمت فولاد بر بازار ماشین

وی ادامه داد: اکنون به دنبال تغییرات صورت گرفته در قیمت آهن و فولاد، پرسشها متعددی جهت ما ایجاد شده است و بر همین اساس پیشنهاداتی مبنی بر زیاد کردن قیمت را مطرح کرده ایم ولی با پیشنهاد ما موافقت نشده هست، در حالیکه هنگامی که قیمت آهن و فولاد زیاد کردن پیدا می کند قیمت تمام شده است انواع ماشین و قطعات آن نیز دستخوش عوض کردن می شود.

رییس اتحادیه آهنگران و صنعتگران ماشین همچنین اظهار کرد: به هر صورت اکنون با زیاد کردن قیمت فلزات، چالش جدی جهت ما ایجاد شده است و باور ما این است که باید مسئولان در این زمینه فکری جهت اصلاح شرایط داشته باشند. در دوره ای جهت رونق دهی به بازار مسکن به طور دستوری قیمت فولاد زیاد کردن پیدا کرد ولی این تصمیم ضربه جبران ناپذیری به ما وارد کرده است و قیمت تمام شده است مان را به شدت زیاد کردن داده است.

رییس اتحادیه آهنگران و صنعتگران ماشین تاکید کرد که زیاد کردن قیمت صورت گرفته در بازار فولاد موجب شده است پرسشها بسیاری در عرصه تولید قطعات ماشین ایجاد شود.&nbsp

امانی با بیان اینکه با وجود این حجم زیاد کردن قیمت ادامه فعالیت در عرصه قطعات ماشین با دشواری های بسیار مواجه هست، گفت: اکنون همکاران ما یا باید هزینه های خود را از سرمایه هایشان و بعد اندازی که دارند تامین کنند یا دچار پرسشها متعدد شوند. قطعا چنین روندی جهت بلند مدت پاسخ نداده و موجب می شود بعد از دوره ای کوتاه یا تولیدات این بخش به طور کلی متوقف شود یا شاهد استفاده از کالاهایی با کیفیت پایین تر از این باشیم.

وی همچنین اظهار کرد: باید فکری کرد تا قیمت فولاد به حالت سابق باز گردد. اکنون ما نمی توانیم کیفیت کار را کمتر از آنچه است کنیم آیا که به هر حال ماشین و ایمنی آن از اهمیت بسیاری برخوردار است ولی باید به این توصیه وجود داشت که کیفیت اتفاقی نیست و باید جهت رسیدن به آن هزینه شود. اکنون اگر تولیدکنندگان ما سود مورد نیاز را نداشته باشند رغبتی جهت انجام تولیدات زیاد نخواهند داشت.

رییس اتحادیه آهنگران و صنعتگران ماشین ادامه داد: اکنون طی مدت کمتر از چند ماه قیمت فولاد رشدی قابل توجه پیدا کرده که این زیاد کردن ۶۰ تا ۷۰ درصدی قیمت موجب خواهد شد تا قیمت خودروها نیز در حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد زیاد کردن پیدا کند البته اکنون با این زیاد کردن قیمت مخالفت می شود و همانطور که اشاره شد این عنوان تبدیل به چالش جدی جهت قطعه سازان شده است است ولی ما در مشورت و مذاکره با خودروسازان بحث هایی را مبنی بر لزوم زیاد کردن قیمت مطرح کرده ایم که البته خودروسازان نیز منتظر تصویر العمل بخش هایی مانند بورس هستند که آیا بر این اساس شرایط زیاد کردن قیمت وجود دارد یا آنکه باید فکری دیگر جهت حل این مسئله داشت.

تاثیر زیاد کردن قیمت فولاد بر بازار ماشین

امانی در آخر با تاکید بر اینکه مورد نیاز است استانداردهای خودروسازی و قطعه سازی در تولیدات این بخش لحاظ شود، گفت: ما نمی توانیم کیفیت را از آنچه است پایین تر بیاوریم و به خاص در بخش بدنه به هیچ عنوان چنین امکانی وجود ندارد ولی حال باید دید که با شرایط پیش آمده مسئولان چه رویکردی داشته و چه راهکاری پیش روی ما قرار خواهند داد.

واژه های کلیدی: بازار | ماشین | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs