آمدن آلمان رویترز بازداشت تروریسم مسافران

آمدن: آلمان رویترز بازداشت تروریسم مسافران فرودگاه هواپیما بازداشت شدن خبرگزاری رویترز هواپیمای ایرباس

گت بلاگز اخبار پزشکی تلاش می‌کنیم دچار کمبود دارو نشویم / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت گفت: در مورد اوضاع دارو فعلا مشکلی نداریم. تلاش می‌کنیم که مشکلی پیش نیاید و با کمبود دارو مواجه نشویم. 

تلاش می‌کنیم دچار کمبود دارو نشویم / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت: تلاش می کنیم دچار کمبود دارو نشویم

عبارات مهم : پزشکی

وزیر بهداشت گفت: در مورد اوضاع دارو فعلا مشکلی نداریم. تلاش می کنیم که مشکلی پیش نیاید و با کمبود دارو مواجه نشویم.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان این که یکی از اهداف مهم ما جهت جامعه باید فضاسازی روانی باشد، اظهار کرد: خیلی از مواقع در شرایط خاص کسی برنده است که افکار عمومی را در سطح ملی و بین المللی مدیریت کند، بعد ما هم باید مواظبت کنیم که در این زمینه گوش به زنگ باشیم.

وی با تاکید بر این که در مورد اوضاع دارو فعلا مشکلی نداریم، گفت: این عنوان بدان معنی نیست که در آینده مشکلی نخواهیم داشت و تیم های متفاوت ما کار می کنند و امیدواریم همان طور که آرزو داریم این عنوان محقق شود و به اهداف مان برسیم و کمبودی بوجود نیاید.

تلاش می‌کنیم دچار کمبود دارو نشویم / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت ادامه داد: حتما مطمئن باشید به دنبال تحریم ها یکی از حوزه هایی که بر ما فشار خواهند آورد، همین بخش دارو و پزشکی هست. کسانی که از ابزار تحریم استفاده می کنند یکی از بخش های آنان در این عنوان بخش دارو و تجهیزات پزشکی هست؛ آیا که کمبود آنها داد مردم را در خواهد آورد. بعد ما باید حواس مان باشد که چنین اتفاقی نیفتد و بتوانیم داروی مورد نیازمان را تامین کنیم.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که آیا کمبود دارویی در کشور ایجاد نخواهد شد؟ گفت: این پرسش را بسیار از من پرسیده اید من خواهشم این است که دیگر تکرار نکنید؛ آیا که تکرار یک پرسش گاه باعث اضطراب می شود. مثل این که شما هر روز از من بپرسید حالم خوب است یا نه و از جایی به بعد من با خودم فکر می کنم که واقعا حالم خوب است یا خیر. بعد باز هم تاکید می کنم که ما در این عنوان تلاش می کنیم که مشکلی پیش نیاید و با کمبود دارو مواجه نشویم.

وزیر بهداشت گفت: در مورد اوضاع دارو فعلا مشکلی نداریم. تلاش می‌کنیم که مشکلی پیش نیاید و با کمبود دارو مواجه نشویم. 

واژه های کلیدی: پزشکی | بهداشت | وزیر بهداشت | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs