آمدن آلمان رویترز بازداشت تروریسم مسافران

آمدن: آلمان رویترز بازداشت تروریسم مسافران فرودگاه هواپیما بازداشت شدن خبرگزاری رویترز هواپیمای ایرباس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کری فیشر فقید نامزد جایزه گرمی شد

جایزه گرمی ۲۰۱۸ با معرفی نامزدهایش، کری فیشر بازیگر فقید را نیز در میان نامزدهایش جای داد.

کری فیشر فقید نامزد جایزه گرمی شد

کری فیشر فقید نامزد جایزه گرمی شد

عبارات مهم : جایزه

جایزه گرمی ۲۰۱۸ با معرفی نامزدهایش، کری فیشر بازیگر فقید را نیز در میان نامزدهایش جای داد.

به گزارش مهر، در شصتمین دوره جوایز گرمی، جی زی خواننده بیشترین شانس دریافت جوایز را با هشت نامزدی دارد، ولی شاید جالب ترین نامزدی امسال متعلق به کری فیشر، بازیگر فقید مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» باشد که به خاطر یک کتاب صوتی ممکن است یک جایزه گرمی بعد از فوت به نام خود ثبت کند.

این بازیگر فقید یک کتاب صوتی (آدیو بوک) به نام «پرنسس خاطره نگار» از کتاب خاطراتش که سال پیش منتشر شد، ضبط کرده که حالا در بخش «آلبوم گفتاری» نامزد دریافت جایزه گرمی شده است هست. این کتاب خاطرات راجع به فیشر و گزارش های روزانه او در وقت فیلمبرداری فیلم نخست «جنگ ستارگان» است.

فیشر که ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ درگذشت در این بخش در کنار نیل دگراس تایسون ، بروس اسپرینگستن، شلی پیکین، و برنی سندرز نامزد شده است است.

گرمی امسال جهت نادیده گرفتن نام های بزرگی مثل هری استایلز، اد شیران و تیلور سوییفت با شگفتی زیادی همراه شد.

این در حالی است که کری فیشر در فیلم بعدی جنگ ستارگان با عنوان «آخرین جدای» به کارگردانی رایان جانسون دیده خواهد شد. این فیلم ۱۴ دسامبر در سینماهای بریتانیا اکران می شود. کری فیشر چند کتاب نوشته بود که آخرین آنها کتاب خاطراتش با عنوان «پرنسس خاطره نگار» یک ماه پیش از درگذشتش وارد بازار کتاب شده است بود. کتاب، خاطرات کری فیشر را در زمانی تعریف می کند که او تنها ۱۹ سال داشت و در نقش پرنسس لیا در نخستین فیلم «جنگ ستارگان» بازی کرد.

پس از درگذشت فیشر این کتاب در راس کتاب های پرفروش آمازون قرار داده شد و بلافاصله دو کتاب دیگر فیشر مشمول بر «کارت پستال هایی از لبه» و «نوشیدن واهی و پوچ» نیز در فهرست ۱۰ کتاب پرفروش آمازون جای گرفتند.

کری فیشر فقید نامزد جایزه گرمی شد

واژه های کلیدی: جایزه | خاطره | پرفروش | آمازون | بازیگر | نامزدی | ستارگان | معرفی نامزدها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs